Neděle, 25 února, 2024

Proč předělat webové stránky


Existuje mnoho, proč je důležité mít webové důvody optimalizované pro přenosná zařízení, jako jsou mobilní telefony a tablety. Zde jsou některé z nejvýznamnějších důvodů:
1.	Rostoucí použití mobilních zařízení: Mobilní zařízení, jako jsou telefony a tablety, se stále stávají populárnějšími prostředky pro prohlížení internetu. Je důležité zajistit, aby vaše webové stránky byly pro tyto uživatele snadno použitelné a přístupné.
2.	Lepší uživatelská zkušenost: Optimalizované weby pro mobilní zařízení poskytují uživatelům lepší zážitek a snadnější navigaci na vašem webu. Weby, které nejsou optimalizovány pro mobilní zařízení, mohou být obtížně používat a vést k frustraci uživatelů.
3.	Lepší SEO: Optimalizované weby pro mobilní zařízení mají větší pravděpodobnost, že se umístí na vyšších pozicích ve výsledcích vyhledávání. To je důležité, protože většina uživatelů internetu již používá přenosná zařízení.

Jediná možnost, jak váš web zabezpečit je přejít na nové řešení. Všechny weby se předělávají tak, aby vyhovovaly pro přenosná zařízení. Svůj vzhled automaticky přizpůsobují tomu zařízení, které uživatel používá. Ať je to PC, tablet nebo telefon. Hodně lidí používá telefon. Proto ta potřeba vznikla. I můj web mám tak předělaný.
Má to jen malé nevýhody, grafiku to trochu omezuje. Ovládání je podobné jako u těch stávajících. Myslím, že bych obsluhu za dvě hodiny zacvičil. Používám redakční systém WordPress, který má spoustu grafických šablon, kde se dá vybrat. V současné době připravuje nový web pro Zimní stadion v Lanškrouně.  Tady je pracovní neveřejná ukázka https://zslan.www3.bfp.cz která není zdaleka hotová. Ale můžete se podívat na telefon. Zde je několik nových šablon které jsem dostal mejlem. Nejsou zrovna asi pro vás. Ale dají se najít v těch stávajících. Je jich tisíce tady se podívejte. A to hlavní je, že je web lépe chráněn.