Menu

kalendář jmen

OVĚŘTE SI, ŽE TRÉNUJETE SPRÁVNĚ

< návrat zpět

Jarní nadýchnutí 2008

Silniční časovka jednotlivců na 6 km, Rudoltice u Lanškrouna, neděle 6. dubna 2008, 11.00 hodin,
54 startujících, polojasno, 12°C, z vítr

MUŽI DO 14 LET

Poř. Příjmení a jméno Klub Čas  
1. Schlegel Michal SKP Duha Fort Lanškroun 8:14  
2. Kuběnka Jan SKP Duha Fort Lanškroun 8:32  
3. Marek Dominik Lanškroun 10:11  
4. Krejbich Martin Lanškroun 10:47  
5. Dostál Jan Lanškroun 13:05  
MUŽI DO 18 LET
Poř. Příjmení a jméno Klub Čas  
1. Turek Daniel SKP Duha Fort Lanškroun 7:08  
2. Kadeřávek Tomáš SKP Duha Fort Lanškroun 7:43  

MUŽI DO 30 LET

Poř. Příjmení a jméno Klub Čas  
1. Dostál Jan ASC Dukla Praha 6:32 nový rekord
2. Ditzel Filip Dukla Brno 7:05  
3. Stránský Jiří Cyklo Stratílek Litomyšl 7:31  
4. Smejkal Lukáš Výprachtice 8:25  

MUŽI DO 40 LET

Poř. Příjmení a jméno Klub Čas  
1. Kadidlo Jiří Moravská Třebová 6:57  
2. Rotter Michal Moravská Třebová 7:12  
3. Paukrt Radovan Tessuti Prestige Team 7:14  
4. Štichauer Jiří Lanškroun 7:18  
4. Hotař Jiří Moravská Třebová 7:18  
6. Slezák Ondřej Česká Třebová 7:24  
7. Ston Martin CK Slovan Moravská Třebová 7:31  
8. Sedláček Tomáš CK Slovan Moravská Třebová 7:37  
9. Kejzlar Vladimír Tessuti Prestige Team 7:39  
10. Marek Michal Lanškroun 7:49  

MUŽI DO 50 LET

Poř. Příjmení a jméno Klub Čas  
1. Boštík Jiří Cyklo Stratílek Litomyšl 6:42  
2. Drápal Jiří Lanškroun 7:03  
3. Skřeček Robert Lanškroun 7:09  
4. Kuběnka Radek SKP Duha Fort Lanškroun 7:11  
4. Hanák Jaroslav Slovan Moravská Třebová 7:11  
6. Šťastný Václav Silný team Uničov 7:24  
7. Výprachtický Radim Turecko 7:26  
8. Holešovský Milan Tessuti Prestige Team 7:40  
9. Ducháň Stanislav Silný team Uničov 7:51  

MUŽI NAD 50 LET

Poř. Příjmení a jméno Klub Čas  
1. Dostálek Jiří Tour de Bier Lanškroun 7:16  
2. Krsek Miroslav ESAB Vamberk 7:18  
2. Budig Norbert Moravská Třebová 7:18  
4. Macháček Otto Tessuti Prestige Team 7:24  
5. Durák Lubomír Moravská Třebová 7:25  
6. Prokopec Karel Orličky 7:48  
7. Král Jindřich Spinning Eva Lanškroun 7:55  
8. Němčík Vítězslav Moravská Třebová 8:05  
9. Kvapil Jaroslav Pneumatiky Kvapil Lanškroun 8:28  
10. Dvořák Jiří Cyklosport Dvořák Lanškroun 8:41  
11. Kolaja Ladislav Cyklosport Dvořák Lanškroun 8:42  
12. Vohrný František Česká Třebová 8:53  
13. Hýbl Petr Lanškroun 8:59  
14. Slezák Ondřej Česká Třebová 10:25  

HORSKÁ KOLA

Poř. Příjmení a jméno Klub Čas  
1. Morávek Petr Ústí nad Orlicí 8:20  
2. Morávek Pavel Ústí nad Orlicí 8:27  
3. Bartoň Pavel Ostrov 8:50  
ŽENY NAD 18 LET
Poř. Příjmení a jméno Klub Čas  
1. Johanidesová Lea Fort SMC Ústí nad Orlicí 8:36  
2. Tkáčiková Saša Lanškroun 9:46  
3. Slezáková Růžena Česká Třebová 12:21  
SPECIÁLY
Poř. Příjmení a jméno Klub Čas  
1. Švestka Michal Autolakovna Švestka 8:18 ukrajina
2. Legát Pavel Staré Město 10:03 koloběžka
3. Sadílek Ota Lanškroun 13:46 koloběžka

DĚTI DO 9 LET S RODIČEM

Poř. Příjmení a jméno Klub Čas  
1. Krč Tomáš KTM 11:01  
Pořadatelé Jiří Dvořák a Jan Ruščák (Lanškroun) děkují firmám Cyklosport Dvořákovi Lanškroun, Autolakovna Jan Švestka Horní Třeňovec, TG Tisk Lanškroun za ceny pro nejlepší a dále Saše, Evě, Víťovi, Honzovi a Kristýně za pomoc s organizací závodu.


   

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Vyhledávání

Otevřeno
Po - Pá 9:30 - 12:00
         13:30 - 17:00
So 9:30 - 11:00


EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.